Tagi

, , , , , ,

Informacja prasowa logo Techland

AGE OF WONDERS III: ZŁOTA EDYCJA JUŻ JUTRO NA RYNKU

Age of Wonders III już jutro pojawi się na półkach sklepowych w specjalnej wersji – Złotej Edycji. Wydanie to będzie dostępne wyłącznie na polskim rynku, w limitowanym nakładzie. Koneserów turowych strategii 4X czeka ogromna ilość dodatkowej zawartości, której nie obejmowało wydanie premierowe. Age of Wonders III: Złota Edycja będzie dostępna na PC w cenie 129,90 zł.

Box_2D
Age of Wonders III to jedna z najciekawszych gier strategicznych ostatnich lat, z domieszką elementów RPG i taktycznie rozgrywanymi bitwami. Gra łączy w sobie najbardziej pożądane dla strategii turowej elementy. Mamy więc tutaj możliwość budowania potężnych imperiów, nieliniową, wciągającą fabułę, rozbudowany system walki oraz rozwoju postaci. Age of Wonders III: Złota Edycja zawiera wszystkie dodatki do gry i aktualizacje, jakie dotychczas zostały opracowane dla podstawowej wersji. To obejmuje także dodatki premium, niezwykle rozbudowane i wysoko oceniane DLC Golden Realms oraz Eternal Lords.
Dodatki ze Złotej Edycji wprowadzają nowości i poprawki w mechanice rozgrywki. Istotnie rozbudowują grę – m.in. o dodatkowe kampanie, nowe mapy i scenariusze, dodatkowe jednostki i specjalizacje dowódców. Pojawia się także cały szereg nowy ras, m.in. Nekromanci dysponujący mroczną magią i wspierani przez zastępy nieumarłych, pochodzący ze skutej lodem północy Mrozlingowie oraz czczący słońce Tygrysanie.
ZAWARTOŚĆ ZŁOTEJ EDYCJI:
• Gra Age of Wonders III
• DLC Golden Realms
• DLC Eternal Lords
• DLC Smoczy Tron
• Oryginalna ścieżka dźwiękowa
Age of Wonders III: Złota Edycja (dostępna tylko na rynku polskim) będzie wydana przez Techland w dniu 20 listopada na PC w cenie 129,90 zł, w polskiej wersji językowej.

Więcej informacji o grze:
https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo
http://www.aow3.pl
Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III: https://www.youtube.com/watch?v=8ZM8CgXKyBc&feature=youtu.be

 

 
***
O firmie Techland
Techland to wiodący niezależny deweloper, dystrybutor i wydawca gier. Założona w roku 1991 firma znana jest przede wszystkim z takich produkcji jak Dead Island i Dead Island Riptide, seria Call of Juarez, oraz Dying Light. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii Techland tworzy najwyższej klasy gry na Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Linux, Mac OS X, Android i iOS. Techland składa się z czterech oddziałów w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim oraz w kanadyjskim Vancouver. Więcej informacji na oficjalnej stronie http://techland.pl/

Reklamy